מה זה עיסוי אביאנגה ולמי הטיפול מתאים?

עיסויים הם שיטה עתיקת יומין, שמאפשרת ליהנות משחרור של הגוף והנפש בו זמנית. ישנן שיטות עיסוי רבות, ואלו שמגיעות מהמזרח הן בין האהובות ביותר. בקטגוריה של עיסויי איורוודה נמצא עיסוי האביאנגה, שמהווה את העיסוי הפופולרי ביותר בתחום הזה. אם טרם הכרתם את שיטת העיסוי הייחודית הזו, כאן תוכלו להתוודע אליה וליתרונותיה הנפלאים.

עיסוי אביאנגה

תוכן עניינים

מה זה טיפול אביאנגה?

אביאנגה היא שיטת עיסוי מהמזרח הרחוק, שמתבצעת באמצעות עיסוי עם שמן חם. השמן החמים נמשח על כל הגוף, מהקרקפת ועד כפות הרגליים, מה שמעניק מידית תחושת רגיעה נעימה.

כאמור, עיסוי אביאנגה הינו עיסוי שהוא חלק משיטת האיורוודה; זוהי שיטה הוליסטית שלפיה הנפש והגוף קשורים זה לזה בקשרים הדוקים. כדי להקל על האחד, יש לשים לב לשני. שמנים הם חלק בלתי נפרד מגישת האיורוודה, ולכן עיסוי אביאנגה כולל שימוש בשמן חם.

שיטת העיסוי הזו משמשת להבראת הגוף והנפש, וניתן גם לעשות אותה באופן עצמאי. אולם, כדי ליהנות מהיתרונות של טיפול אביאנגה – מומלץ בחום לפנות למטפלים מקצועיים.

טיפול אביאנגה

עיסוי אביאנגה יתרונות

  • מפחית לחץ נפשי – עיסויים ידועים כמפחיתי לחץ, ועיסוי אביאנגה עושה זאת בהחלט. בתקופה המודרנית, מרביתנו סובלים מלחצים שמשפיעים על הלך הרוח שלנו, וגם על בריאותנו הכללית. טיפולי אביאנגה עם שמן חם עוזרים להפחית תחושות של לחץ במידה ניכרת, וליהנות מרגיעה נפשית אמיתית.
  • שיפור בריאות העור – מטפלים וגם מטופלים באביאנגה מעידים כי הטיפולים האלו מסייעים במידה ניכרת בשיפור בריאות העור. השמן שבו משתמשים במהלך הטיפול מזין את העור, ומשפר את מראהו. לצד זאת, העיסויים האלו משפרים את זרימת הדם ומותחים את העור, מה שמשפר את מראהו אף יותר. ואם זה לא מספיק – העיסוי, בשילוב עם השמן, מעניק לעור תחושה חלקה ונעימה.
  • מפחית נוקשות בשרירים – אורח החיים המודרני מותיר רבים מאיתנו עם כאבי שרירים וגם נוקשות ברחבי הגוף. עיסוי אביאנגה מגמיש את השרירים, ומגביר את התנועתיות שלהם. התוצאה היא טווח תנועה משופר, ותחושה נעימה יותר בשרירים.
  • מגביר את רמות האנרגיה – כולנו זקוקים לעתים ל"זריקת אנרגיה" לגוף ולנפש. עיסוי אביאנגה ממריץ את מחזור הדם, ובכך עוזר להעלות את רמות האנרגיה, מה שמביא באופן ישיר לשיפור בתפקוד היומי.
  • מעודד ניקוז לימפתי – הגוף שלנו נפטר מרעלים במספר דרכים, כשאחת מהן היא ניקוז לימפתי. המערכת הייחודית הזו מנקזת רעלים שנמצאים במחזור הדם, ועיסוי נמרץ מחיש את התהליך. כאשר הגוף נפטר מפסולת, התחושה הגופנית וגם הנפשית היא קלילה ונעימה יותר, והבריאות הכללית משתפרת.
  • מקל על כאבים גופניים – ישיבה ממושכת, אורח חיים סטטי, שעות עבודה ארוכות, וגורמים נוספים מביאים לכך שאנשים רבים סובלים מכאבים ברחבי הגוף. עיסוי מקצועי מאפשר לשחרר כאבים שונים, הן אצל אנשים שאינם נעים מספיק והן אצל אנשים שנעים באופן קבוע. עיסוי מקצועי מסייע למתאמנים לשפר כאבים, וגם מקל על כאבם של אנשים שאינם מתאמנים וסובלים מכאבים בשל אורח חייהם הסטטי, או בשל סיבות אחרות.
עיסוי אביאנגה יתרונות

מה עוד חשוב לדעת על עיסוי אביאנגה?

הדבר החשוב ביותר שצריך לדעת על טיפול אביאנגה הוא שמומלץ לעבור את הטיפולים האלו על ידי מעסים מקצועיים. בשל העובדה שיש סוגי עור שונים, חשוב להתאים את השמן שמשתמשים בו לסוג העור. מטפל מקצועי יבחן את עורכם ויוכל להתאים את השמן שמתאים לכם ביותר, ויזין את גופכם.

בנוסף, ישנם אנשים שרגישים לשמנים ולרכיבים שבהם. במקרים האלו מומלץ להימנע מטיפולים עם שמן, או להתייעץ עם רופא טרם הטיפול. אנשים שסובלים מבעיות רפואיות כרוניות גם צריכים להתייעץ לפני קבלת עיסויים מכל הסוגים. אם עיסוי בשילוב עם שמנים אינו מהווה סכנה, ניתן ליהנות מעיסוי אביאנגה מרגיע.

שמנים לעיסוי אביאנגה

טיפול אביאנגה

אם אתם רוצים ליהנות מטיפול אביאנגה מקצועי, או לבחור בין שלל טיפולים נפלאים אחרים – אנו מזמינים אתכם לספא דן אכדיה. הספא הייחודי שלנו ממוקם בשטחי הכורכר בהרצליה פיתוח, עם נוף מרהיב לים. טיפולי אביאנגה בספא דן אכדיה טיפול 50 דקות, ומלבד הטיפול עצמו – אתם תיהנו מפינוקים נוספים שנמצאים בספא.

עיסוי אביאנגה מרגיע בדן אכדיה

טיפולים הוליסטיים מביאים מזור לכאבים ומתחים – הן גופניים והן נפשיים. תורת האיורוודה כוללת בתוכה מגוון טיפולים נפלאים, ועיסוי אביאנגה הוא אחד הפופולריים ביותר. בספא דן אכדיה זמינים לכם טיפולים מקצועיים משלל סוגים, לרבות טיפולי אביאנגה, עם צוות מטפלים מקצועי שמתמחה בעיסויים מהסוג הזה.

הספא האהוב שלנו נמצא במרחק הליכה קצר מהים היפהפה, מה שמוסיף לחוויה המרגיעה. אתם יכולים להזמין מגוון חבילות ספא וליהנות מכל הפינוקים שאנו מספקים ללקוחותינו. קחו לעצמכם הפסקה, ותיהנו מהיתרונות המופלאים של עיסויי אביאנגה מקצועיים בספא דן אכדיה.

יצירת קשר
להזמנת טיפול מפנק
דילוג לתוכן