עיסוי שוודי בהרצליה

עיסוי שבדי הוא אחד העיסויים הפופולריים, אם לא הכי פופולרי, בעולם. שיטת העיסוי הקלאסית הזו מביאה לרגיעה גופנית אמיתית, והיא מאפשרת להיפטר ממכאובים ומתחים בצורה מרגיעה במיוחד. אם אתם לא מכירים את העיסוי הנפלא ואת יתרונותיו, כאן תוכלו לגלות מה זה עיסוי שבדי, וכיצד הוא יכול לעזור לכם.

עיסוי שוודי במרכז

תוכן עניינים

לפני הכל: מה זה עיסוי שבדי?

עיסוי שוודי הוא עיסוי שפותח על ידי סייף שוודי בשם פר הנדרינק לינג. בראשית המאה ה-18, פר הנדריק נפצע במרפקים, וסבל מכאבים. כתוצאה מכך, הוא החל לטפוח קלות על האזור הפגוע, וחש בהקלה בכאבים. סר הנדריק הבין שהשיטה הזו בעצם מביאה למזור למכאובים, ובמרוצת השנים הוא פיתח וטיפח את שיטת העיסוי השבדי למה שהיא היום. בשנת 1850, העיסוי עשה את דרכו לארצות הברית, הודות לשני אחים שהיו רופאים במקצועם – האחים טיילור.

במהלך עיסוי שוודי, המטפלים מעסים אזורים שונים בגוף באמצעות טכניקות לישה, וכן הנעה של מפרקים ואיברים. הטיפול הייחודי והיעיל הזה הפך לנפוץ במיוחד, וניתן ליהנות ממנו באמצעות מטפלים מקצועיים בספא.

מה זה עיסוי שבדי

למה לבחור בעיסוי שבדי?

עיסוי שוודי מתאים לאנשים שסובלים ממפרקים ושרירים כואבים, בעיות בגמישות, גידים מתוחים, ובעיות גופניות נוספות. תנועות הלישה והתנועה של עיסוי שבדי מגמישות את האיברים ומשחררות מתחים וכאבים בצורה מופלאה.

כיצד בדיוק? עיסוי שוודי מאיץ את זרימת הדם, מפחית עייפות שרירים, משחרר שרירים כואבים ותפוסים, ואפילו משפר את נראות העור. בנוסף, העיסוי מביא לרגיעה נפשית, שכן הוא משחרר את מערכת העצבים. העיסוי הייחודי הזה אמנם מבוסס על ממצאים רפואיים, אך הוא גם מאפשר לאזן בין גוף ונפש, ולהביא לרגיעה כללית מדהימה.

עיסוי שבדי הוליסטי: היכן שהגוף והנפש מתחברים

מלבד עיסוי שבדי קלאסי, ניתן לעבור גם טיפול שבדי הוליסטי. התנועות בשני סוגי העיסוי דומות, אך המהות שלהם שונה. עיסוי שוודי קלאסי מתמקד בגוף ובשחרורו. כלומר, המטרה היא להביא למזור בכאבים ומתחים גופניים, והשחרור הנפשי הוא תוצר לוואי של השחרור הגופני.

לעומת זאת, עיסוי שבדי הוליסטי רואה בגוף ובנפש כשני דברים שקשורים אחד לשני בקשרים חזקים. בעיסויים מהסוג הזה, סביבת העיסוי היא שונה וכוללת אלמנטים ותנועות עיסוי שמטרתם להביא לאיזון בין הגוף ובין הנפש.

עיסוי שוודי הוליסטי

מה ההבדל בין עיסוי שוודי לעיסוי תאילנדי?

אנשים רבים נוטים לחשוב ששני העיסויים האלו דומים מאוד או זהים לחלוטין. אולם, חשוב להדגיש שמדובר בטכניקות עיסוי שונות, עם מטרות שונות. כפי שאמרנו, עיסוי שוודי הוא עיסוי "ענייני". מקורו ברפואה, הוא מדויק, ומטרתו היא לסייע עם בעיות גופניות שונות. אין כאן אלמנט הוליסטי, אלא ענייני, עם מטרה מוגדרת.

לעומת זאת, עיסוי תאילנדי הוא עיסוי עתיק יומין שמתמקד ברקמות, גידים ושרירים. אלו שפיתחו את העיסוי הזה האמינו שאם אדם מסוים סובל מבעיה גופנית, המקור שלה הוא נפשי. כלומר, כדי להקל על הגוף, צריך להקל על הנפש, ולהיפך. המטרה כאן היא ליצור איזון פנימי, ולא להביא להקלה על בעיה גופנית, כמו שעושים בעיסוי שבדי.

היכן ניתן לקבל עיסוי שבדי במרכז?

אם אתם מחפשים עיסוי שוודי במרכז, מלון דן אכדיה שבהרצליה הוא המקום המושלם עבורכם. המלון, ששוכן מול נופי כורכר וים תכול ומרגיע, מציע מגוון עיסויים על ידי מטפלים מקצועיים. בספא הייחודי שלנו חשוב לנו לספק לאורחים חוויה בלתי-נשכחת, ולאפשר להם ליהנות מטיפולים שמרגיעים את הגוף וגם את הנפש.

אם אתם רוצים ליהנות מעיסוי שבדי קלאסי, עיסוי רקמות עמוק, או שלל עיסויים נפלאים אחרים, אנחנו כאן עבורכם. JAH SPA ששוכן במלון המחודש מציע מפלט מושלם מהשגרה, ואצלנו תוכלו ליהנות מעיסויים, פינוקים והפתעות מופלאות.

עיסוי שוודי בספא דן אכדיה הרצליה

עיסוי שוודי

בספא של מלון דן אכדיה בהרצליה מחכים לכם המטפלים המקצועיים ביותר בתחום. המחירים עבור עיסוי שבדי קלאסי הם: עיסוי של 50 דקות  עיסוי של 70 דקות. המחירים כוללים בתוכם פינוקים רבים שניתן ליהנות מהם, ואתם יכולים לבחור בין שלל חבילות ספא, מול הנוף המרהיב של הים התיכון.

עיסוי שבדי מאפשר למטופלים ליהנות משחרור של איברים, רקמות וגידים כואבים בגוף. במלון דן אכדיה תוכלו ליהנות מכל היתרונות של העיסוי הפופולרי הזה, לצד מתקני ספא מתקדמים, נוף לים ופינוקים בלתי נשכחים.

יצירת קשר
להזמנת טיפול מפנק
דילוג לתוכן